Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

28 listopada 2012

27 listopada 2012

Moje dyskowe archiwum

Przeglądając dzisiaj moje zasoby graficzne na komputerze znalazłam kilka fajnych kursików :) chciałam je zaprezentować :) 

22 listopada 2012

20 listopada 2012

Aniołki z masy solnej do zawieszenia na choinkę- Część I

Tak jak obiecałam wrzucam kursik na aniołka do zawieszenia na choinkę :) Te aniołki są idealne do wykonania samodzielnie w domu i pięknie ozdobią każda choinkę :) Mam nadzieję, że zachęcę Was do własnego tworzenia :)


16 listopada 2012

Pierwszy kurs

Dziś wpadłam na pomysł, aby zrobić pierwszy w mojej blogerskiej karierze kurs :) Będą to małe aniołki na choinkę, które można było niedawno u mnie zobaczyć :) Dostałam na nie spore zamówienie i będę robić je w niedzielę więc będzie okazja aby zrobić przy tej okazji kilka zdjęć ... 

Akwarelki

Wczoraj malowałam aniołki, które można znaleźć TUTAJ
Malowałam je akwarelkami i chyba na nie się przeniosę malując masę solną, bo kolory wyszły mi bajeczne!! Słoń nadal się suszy w piecu u babci pomału, żeby mi się nie spalił :D Reszta aniołków też :)

Do tego moje bombeczki z masy solnej czekają na decoupage 
A to wszystko już wkrótce

15 listopada 2012

Gwiazki na choinkę

Korzystając z foremek, które dopadłam jakiś czas temu mam przyjemność zaprezentowania cudownych gwiazdek, które udało mi się ostatnio zrobić :)

9 listopada 2012

Wymianka

Dostałam we czwartek paczuszkę z wymianki od tialany :) To co znalazłam w środku zaparło mi dech w piersi...


Aukcje dla Marcinka

Dzisiaj mam dla Was kolejne zaproszenie do brania udziału w aukcjach, z których dochód pójdzie na leczenie chorego Marcinka.
Przy okazji biorę udział w Candy i może uda mi się wygrać scrapowy zestaw :)
A oto link do aukcji na allegro :)
Gorąco zapraszam do licytowania i kupowania :)

A jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w Candy zapraszam tu