Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

29 stycznia 2013

Kolejne wyróżnienie

Tym razem zostałam wyróżniona przez Anie z Przystanku Aniołowo za co bardzo dziękuje :) Otrzymałam takie oto wyróżnienie

Moje faworytki

Te Anielice zostawiłam sobie na sam koniec do pokazania :) Jestem z nich najbardziej zadowolona i wręcz dumna. Anielskie trio różanych Anielic :)

28 stycznia 2013

Wyróżnienie

Dzisiaj zostałam wyróżniona przez miłą osóbkę Asię :) prowadzącą blog Yeshka gone wild
Bardzo dziękuje za wyróżnienie :D Nie spodziewałam się:) Cała zabawa ma na celu poznać blogerów z bardziej osobistej strony, także dajmy się poznać :)
 

Różane sukienki

Prezentuję następne z serii "Trio"

26 stycznia 2013

Jak zrobic Aniołka z masy solnej z foremeki serce?- Część I

Podczas lepienia baranków ostatnim razem zostało mi trochę masy i nie wiedziałam jak ją wykorzystać. Postanowiłam zrobić zatem jeszcze jeden kurs :) Tym razem lepimy aniołka wykonanego głównie z serduszek :)

25 stycznia 2013

Magiczne Candy

Jak obiecałam ogłaszam Magiczne Candy!! Liczba polubień na Facebooku przekroczyła 200 za co bardzo dziękuje :)

Anielskie Trio

Jak już zapewne wiecie dzisiaj przewiduję dla Was Candy :D Ale to troszkę później :) Teraz mam do pokazania trójki Aniołeczków, które ostatnio zrobiłam :)

22 stycznia 2013

Coś dla siebie.. Czyli gdzie powieszę swoje kolczyki :)

Nareszcie udało mi się zrobić swój wieszak w formie koronkowej ramki na kolczyki,  których ostatnio przybyło mi niemiłosiernie i na tym starym nie miałam już miejsca... 

16 stycznia 2013

Podsumowanie Chrzanowskiej WOŚP

Jak wszystkim wiadomo oddawałam kilka przedmiotów na aukcje i licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbywały się na terenie powiatu chrzanowskiego.


12 stycznia 2013

Pomóżmy Michałkowi

W mojej głowie urodził się wczoraj dość poważny pomysł. Mianowicie: na roku mam koleżankę, która ma synka 3 lub 4 letniego nie pamiętam dokładnie, ale najważniejsze co utkwiło mi w głowie to to, że końcem 2012 roku okazało się, że chłopiec choruje na mukowiscydozę. Dlatego mój apel do rękodzielników... Czy jest szansa na to, aby zorganizować się i oddać 1% swojego podatku na chorego chłopca? Ja swój oddam na pewno. Ale nie to mi się marzy najbardziej... Może zebralibyśmy się na mały gest i oddali na ratowanie jego życia i zdrowia pieniążki chociaż z 1 sprzedanej rzeczy??
http://michal-duda.pl/

8 stycznia 2013

Wspieram akcję WOŚP

Jak obiecałam tak już są. Postanowiłam zrobić Aniołki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i to chyba będzie mój rytuał co jakiś czas oddać coś na cel charytatywny :)

Anioły oraz inne twory

Jak nosi tytuł Anioły oraz inne twory to profil na Facebooku na którym wzięłam udział w losowaniu stojącego Aniołka :) 

3 stycznia 2013

Misiowa pidżamka

Mały chłopczyk - Kubuś. Lubi misie i jest sympatycznym szkrabem :) Właśnie dla niego przyszło mi zrobić Pamiątkę od Mamy Chrzestnej na pierwsze urodziny.