Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

28 lutego 2013

Pierzasta sowa

Sowa z masy solnej. I to w dodatku pierzasta!! Teraz chyba zawsze będę takie robić, mimo że trochę czasu poświęcić trzeba aby taka powstała :)

27 lutego 2013

Napierścionnik kot

Całego kota zrobiłam z masy solnej :) trochę upośledzony, ale podoba mi się :)

26 lutego 2013

Imiennik z masy solnej

Miałam wrzucić Wam zdjęcia baranków, które zrobiłam ale jest tak badziewna pogoda, że nie da się żadnych zdjęć zrobić dlatego dziś Imiennik :)

24 lutego 2013

Wiosenny świecznik

Żywe, ciepłe i wiosenne kolory. Tego nam niestety ostatnio brakuje, przy ciągłych zmianach pogody, które niestety nie ulegają poprawie :/ Dlatego mam coś specjalnego :D

19 lutego 2013

18 lutego 2013

Wiosenne motyle

Tęskno już do Wiosny. Na polu zimno buro i światło beznadziejne. Dlatego mam dla Was coś specjalnego na rozchmurzenie myśli :)

14 lutego 2013

Walentynki

Wszędzie serduszka. Na szybach wystawowych sklepów, w kwiaciarniach no dosłownie wszędzie :) ja spędzam dzisiejszy dzień z moim ukochanym P. <3 Dostałam szałowe czekoladki :D A dla Was mam szalone serduszka :)

7 lutego 2013

Aniołek z dredami

Ostatnio pokazywałam jak zrobić i jak malować Aniołka wykonanego z foremki serduszko. Oto on w całej swej okazałości :)

5 lutego 2013

Stojaca Anielica na deszczowe dni

Stojąca Anielica z masy solnej wykonana dla mojego P. :) Chciał coś w trójwymiarze, aby można było to postawić na półce więc jest.

4 lutego 2013

2 lutego 2013

Jak zrobić Aniołka z masy solnej z foremki serce? Część II (Malowanie)

Kochani jak pewnie pamiętacie ostatnio wrzucałam  Wam ten KURS, gdzie pokazałam jak zrobić aniołka z foremki serduszko. Dzisiaj pokaże jak można go pomalować :) Przy okazji powiem, że ja wykorzystałam motyw rasta :D Czyli Anielica z dredami :)