Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

21 kwietnia 2013

Aniołki na Pierwszą Komunię Świętą

Długo obiecywałam projekty komunijnych aniołków i już są :) Długo i kilkakrotnie robiłam im zdjęcia i był spory problem, aby odpowiednio uchwycić ich piękno :)

20 kwietnia 2013

Różowe słonie

Słonie stare :D Bo sprzed świąt tak jak reszta niebawem publikowanych tworów :) Brak czasu stworzył takie zaległości, że szok ale postaram się nadrobić niebawem :)

17 kwietnia 2013

16 kwietnia 2013

Akwarelowa zieleń

Niewielki Aniołek w wiosennych kolorkach :) Tak jak pisałam w ostatnim poście teraz zasyp przedświątecznych jeszcze tworów :)

15 kwietnia 2013

Anielica wypalana w drewnie

Coś nowego, tego jeszcze nie robiłam. Mimo, że wypalałam już w drewnie a także malowałam anioły (z masy solnej) postanowiłam spróbować czegoś nowego. I oto powstała Anielica wypalona w drewnie.

13 kwietnia 2013

Walizki

Kochane chciałam pochwalić się czym zostałam dzisiaj obdarowana :) Chciałam serdecznie podziękować Panu Wojciechowi S. który oddał mi swoje stare Walizki :) Co prawda szukałam jednej ale dostałam trzy i na pewno je wykorzystam w swojej pracy :) Naprawdę mało jest w tych czasach osób, które oddadzą coś i nie chcą niczego w zamian :) Pan Wojciech pozytywnie mnie zaskoczył :)

9 kwietnia 2013

Jak zrobić broszkę?

Czując przypływ inspiracji na gazetowe wyzwanie szuflady postanowiłam zrobić Wam kurs na TAKĄ broszkę :)

Gazetowa broszka

Długo mnie nie było ale już jestem :) Zaległości właśnie się suszą wylakierowane i czekają na sesję, która nie wiem za ile nastąpi. Opieprzam się, tak wiem ale dzisiaj mam dla Was coś innego :) Broszka wykonana specjalnie na wyzwanie Szuflady :)

2 kwietnia 2013

Wygrana u kurdemamy

Chciałam się pochwalić swoją wygraną, która przyszła do mnie jeszcze przed Świętami, ale nie miałam czasy, żeby zrobić fotki :)