Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

30 maja 2013

Ruda Anielica

Taki rudzielec wyszedł ostatnio spod mojego pędzla :) Moje akwarele <3

29 maja 2013

Anielica w odcieniach zieleni

Anielica w odcieniach zieleni... Zainspirowana zieloną trawą, która bujnie pokrywa łąki :)

28 maja 2013

25 maja 2013

17 maja 2013

Jak zrobić potrójny świecznik z masy solnej?

Na weekend przygotowałam dla Was kurs na wiosenny świecznik z masy solnej :) Jest świetnym pomysłem na prezent z okazji zbliżającego się Dnia Mamy, który bez problemu wykonany sami w domu.

14 maja 2013

Siostrzane Anielice

Chcę dziś pokazać anielice, które zrobiłam jeszcze przed Wielkanocą. Może to być dość ryzykowne :D narażam się tu hejterom/kom, którzy ostatnio bardzo lubią wypisywać u mnie chamskie komentarze :) Ale dzięki moim blogowym koleżankom i mojemu P. radzę sobie z nimi dość dobrze :) Zgłaszam je do wyzwania Szuflady :)

13 maja 2013

Anielski prezent

Jak może wiecie (lub nie) ostatnio wzięłam udział w Koteskowym Wyzwaniu. Z racji tego, że zgłosiły się do niego tylko dwie osoby organizatorka wyróżniła obie prace :) A to dostałam dzisiaj :)

12 maja 2013

Pakowanie

Tak pakuję moje aniołki i inne rzeczy, które robię. Nie wszystkie fotografuję, ale postanowiłam się tym podzielić :)

11 maja 2013

Gościnna Projektantka Szuflady

To ja... ! Jestem bardzo mile zaskoczona tym, że w losowaniu został wytypowany właśnie mój numer !!! Zapraszam Was serdecznie na stronę Szuflady, gdzie lada dzień ukarze się moje wyzwanie :)

9 maja 2013

8 maja 2013

Galaktyczna anielica

Ta sukienka wyszła mi przez przypadek :) Dopiero w końcowym efekcie stwierdziłam, ze sypną ja brokatem i będzie kosmos :D

6 maja 2013

Jak zrobic wieniec z masy solnej?

Kurs na wieniec miałam zrobić już na Wielkanoc, ale niestety się nie udało, brakło mi na to czasu. Teraz jest nowa okazja. Taki wianuszek możecie podarować Mamie z okazji jej święta już 26 maja :) Korzystając za to z okazji bawienia się kolorową masą wymajęciłam dla Was skromny kursik :)

4 maja 2013

Wiosenne Anioły

Kolejny post tak na szybko :) Dziś prezentuję dwa Aniołki stojące pośród traw mojego ogrodu :) Zdążyły już nazbierać spore porcje kwiatów, które przydadzą się na tę bura pogodę :D

3 maja 2013

Koronkowe Koty

Koty z odciśniętym wzorem z koronki zrobione jeszcze przed Wielkanocą. Mam straszne zaległości z moimi pracami i obawiam się, że mogę ich nie nadrobić :P

2 maja 2013

Trzy Anielice

Dzisiaj także na szybko :) Zdjęcia wyszły beznadziejne a anielice nie wyszły mi zbyt dobre :P Zresztą sami oceńcie...

1 maja 2013

10000 wejść i okazja

Chwalę się dzisiaj przepięknym kogucikiem, który przyfrunął do mnie od Femy w nagrodę za 10 000 wejście na stronę i posłanie skanu :)