Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

28 lipca 2013

Jagódki

Znów zanudzam kolejnymi seryjnymi Anielicami :D Ale przynajmniej żaden się nie powtarza :)

24 lipca 2013

Wygrana u Ani

Wreszcie dotarła!! Moja wygrana u Ani. Brałam udział w Candy na blogu Przystanek Aniołowo.  Zapraszam wszystkich na jej bloga :)

23 lipca 2013

Śliweczki

Śliwkowe Aniołki :) Po raz kolejny z serii barwionych :) Oczywiście nie zapomnijcie o Candy. Do wygrania super nagrody a osób zgłosiło się niewiele, więc jest baaardzo duża szansa na wylosowanie :)

15 lipca 2013

Surowe twory

Kochane dwa tygodnie jestem w domu i mam trochę czasu aby coś porobić :D Jak na razie pokazuje kilka surowych prac z tego co już widziałyście :)
Przypominam również o Urodzinowym Candy
Jak na razie zgłosiły się tylko trzy osoby!

7 lipca 2013

Urodzinowe Candy

Kochani moi przygotowałam dla Was cukiereczki!! Z jakiej okazji? A z takiej, że 13 lipca obchodzę urodziny a 21.08.2012 roku zrobiłam na blogu swój pierwszy wpis :)