Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

Wasze pytania

 Po długich namysłach postanowiłam wrzucić zakładkę z Waszymi pytaniami :) W ten sposób wszystkie praktyczne porady znajdą się w jednym miejscu co pozwoli wszystko sprawnie i szybko znaleźć a także ograniczy takie pytania pod postami, gdzie tak jak przy Candy jest to troszkę uciążliwe :)

Jeśli macie jakieś pytania piszcie w komentarzach :)  Postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości na każde pytanie :)

Jak posypać nasze prace brokatem?
Można robić to na dwa sposoby:
1. Lakierujemy pomalowane już prace i posypujemy brokatem te części, które chcemy.
2. Pracę obsypujemy brokatem zanim zaczniemy ją pryskać lakierem. Wtedy brokat naniesiemy bardziej precyzyjnie i mamy możliwość usunięcia go z niechcianych obszarów małym pędzelkiem. dzięki temu unikniemy drobin brokatu np. na buziach naszych aniołków :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!