Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

14 grudnia 2012

Świąteczne świeczniki

Świeczniki te robiłam na specjalne zamówienie koleżanki ze studiów. Na specjalne, bo zrobione na świeczki :)
Jak widać na zdjęciach świeczniki mają klimat Świąteczny :) Motyw wykonania miał być świąteczny a  reszta była w moim zakresie do wykonania. Więc wymyśliłam sobie motyw Gwiezdny :) Gwiazdę Betlejemską i gwiazdki na niebie :D Efekt wyszedł mi cudowny :) Sama osobiście jestem pod wrażeniem :)
Takich maso-solnych świeczników na świeczki nie znalazłam nigdzie :) Więc po raz kolejny udało mi się zrobić takie jako pierwszej :) Mam nadzieję, że się podobają, bo obdarowana była zachwycona.


5 komentarzy:

 1. Faktycznie, są naprawdę prześliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :) troszkę się nad nimi napracowałam ale było warto :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana!!!One są rewelacyjne!!! Czemu ja na takie nie wpadłam he he :)Brawa podwójne-za wykonanie i pomysł!!!Pozdrawiam ;)***

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo :) miło słyszeć słowa takiego uznania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Są przepiękne! Powinnaś częściej takie robić :D.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!