Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

25 stycznia 2013

Anielskie Trio

Jak już zapewne wiecie dzisiaj przewiduję dla Was Candy :D Ale to troszkę później :) Teraz mam do pokazania trójki Aniołeczków, które ostatnio zrobiłam :)
Aniołki zrobione z mojej ukochanej solnej masy.. Mierzą sobie po ok 17cm i posiadają zawieszkę aby móc powiesić je w swoim pokoju :) Sukieneczki aniołków są zdobione decoupage :D Tyle czasu sobie obiecywałam, że muszę w końcu takie zrobić no i są :)
3 komentarze:

 1. To się napracowałaś,ale piękne wyszły:)

  OdpowiedzUsuń
 2. takie jak od sztuka niepowazna tylko wiele brzydsze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm nie przypominam sobie, żeby Natalia zdobiła swoje anioły techniką decoupage, ale jeżeli się mylę to poproszę o link do tych jej prac, których te są rzekomą kopią :)

   Usuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!