Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

7 stycznia 2013

Wena mi nie sprzyja...

Miałam wielkie plany co do dzisiejszego lepienia
Niestety Wenami gdzieś uciekła i ulepiłam dwie duże Anielice Babcie... Mają ponad 20 cm wysokości i będą niespodzianką dla pewnych babć :) nie będę czekać aż wszystko wyschnie i wrzucę takie zdjęcia jakie udało mi się zrobić. Może któraś z Was ma ochotę sprawić babci czy dziadziusiowi taki prezent :) Jeśli tak zapraszam do zamawiania :) No i kilka serduszek do zawieszenia z racji zbliżających się Walentynek :) Zdjęcia niestety mało widoczne bo robione z telefonu ale lepsze to niż nic :)

4 komentarze:

  1. i Ty mówisz o niesprzyjającej wenie!!! czekam na fotki pomalowanych babć. a napis na sercach to skąd wytrzasnęłaś?? pozdr.

    OdpowiedzUsuń
  2. Aaa :D Słodka tajemnica :D Nie no powiem, pochwalę się:D Serca były w jednym z numerów Dekoracji Ciast i do tego były takie plastikowe nakładki do odciskania :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!