Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

4 marca 2013

Dwa słonie do kompletu

I oto chwalę się kolejnymi słoniami z masy solnej, które udało mi się zrobić w ostatnim czasie.

Te zostały zrobione do kompletu z poprzednim słonikiem, którego mogliście oglądać TU. Nie powiem bo bardzo namęczyłam się z tymi okazami. Nie było łatwe ulepić tak dużego słonia a nie wspomnę już o tym, że niby mniejszy a łatwiej nie było :D Najważniejsze, że się podobały :) Więcej zdjęć obejrzycie zaglądając do Galerii Moich Prac :)


9 komentarzy:

 1. Słonie wyglądają świetnie, a ten mały jest taki uroczy ^^ gdybym nie wiedziała nigdy nie powiedziała bym, że są z masy solnej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ten maluśi jest taki boski że z ust na jego widok wydobyło mi się awww jaki słodziak. A tak ogólnie to piękne słonie. Żeś sporo pracy w to włożyła co zresztą widać.

  OdpowiedzUsuń
 3. sloniki sa przecudne i zadbalas o kazdy detal :)

  OdpowiedzUsuń
 4. F-A-N-T-A-S-T-Y-C-Z-N-E !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. WOW, super się Tobie udały :)

  OdpowiedzUsuń
 6. WOW! fantastyczne słonie!!!! Zdolniacha z Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, ale duże- dopiero w zestawieniu z ręką widać ich ogrom! Jestem pod ogromnym wrażeniem Kingo. A że słoniki w takim "indyjskim" klimacie, który kocham , to jestem totalnie zachwycona:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądziłam, że ktoś jeszcze zajrzy w ten wpis :) Dziękuję :)

   Usuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!