Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

7 września 2014

Subtelna anielica w brązach

Kochani :) Jak obiecałam - wrzucam zdjęcia kolejnej pracy :) 
Anielica namalowana na deseczce wylepionej z masy solnej. Pomalowana już daaawno temu :) Bardzo mi siępodoba. Wyszła tak subtelnie i tajemniczo :) Kochani chciałam się również pochwalić, iż dostałam pracę w swoim zawodzie. Jestem wychowawczynią starszaków w Płokach :D Bardzo się cieszę z tego powodu, bo ta praca daje mi wiele radości chociaż jak wiadomo, najcięższe są początki, gdyż zostałam wrzucona na głęboką wode. Jednak jest wiele pomocnych osób i teraz idzie tylko z górki. Pewnie póki się nie wdrożę, wpisów i prac będzie jeszcze mniej niż poprzednio ale mam nadzieję, że jakoś uda mi się wszystko pogodzić :) Teraz zapraszam do oglądania kolejnej anielicy :) Mnie się podoba a Wam?
7 komentarzy:

 1. Cudna :) I gratuluję nowej pracy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kingo anielica jest prześliczna!! :) Gratuluję Ci z całego serca wymarzonej pracy :) I pamiętaj, dasz sobie radę :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna, mi również się podoba, gratuluję pracy

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje z okazji otrzymania wymarzonej pracy, a anielica Kinguś wspaniała:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anielica wyszła Ci pięknie, chyba nawet ładniejsza od tej ,którą ja dostałam ;)
  Jak tam ślubne przygotowania?
  pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!