Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

8 lutego 2015

Anioł Stróż przyszłej mamy - czyli Anioł dla mamy

Witam wszystkch w ten zimowy, snieżny dzień. U mnei pogoda nie rozpieszcza. Śnieg sypie niemiłosiernie i na polu mam jakąś 30 cm warstwę białego puchu. Modliłam się o nią wczoraj, gdyż w końcu zebralismy się z mężem na plenerową sesję zdjęciową. Niestety coś za coś... Za to słonkow czoraj dopisało. teraz czekam na zdjęcia. Za to dzisij pokazuję Anioła Stróża przyszłej mamy, którą wysłałam do Ani w ramach naszej rekodzielniczo- kosmetycznej wymianki :)
Anielica została stworzona w zeszłym roku. Szczerze powiedziawszy to nawet nie pamiętam... A zdjecia czekały sobie cierpliwie na publikację. W końcu udało mi się zebrać i je wrzucić. Anielica jest spora. Jest wielkości brytfanki na placek :) Z tyłu ma zawieszkę o której ja - ofiara zapomniałam. Doklejałam ją póżniej :P 
Anielica osobiscie mi się podoba chociaż teraz widzę, że więcej rzeczy mogłam zmienić lub pomalować inaczej. Może nadarzy się jakaś okazja i będę mogła powtórnie zrealizować taki projekt :)
A Wam jak się podoba taka forma Pamiątki??

12 komentarzy:

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!