Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

17 lutego 2015

Roma 1927

Pokażę dzisiaj jeden z czterech herbów, które miałam okazję robić w styczniu. Bardzo cieszyłam się z tego zamówienia, gdyż tworzenie herbów sprawia mi największą satysfakcję. Ten akurat pojechał do Włoch.
To jest jedyny egzemplarz, który pojechał z kibicami z Polski do Włoch. Miał być prezentem dla jednego Pana i mam nadzieję, że mu się spodobał. Jak widać, herb zrobiony jest bez szala. Może kiedyś będę miała okazję zrobić podobny z tym itemem. Uważam, że herby z szalami wyglądają oszałamiająco. Meczyłam się nieziemsko z tłem. Miało wyglądać jak stary, spekany mur. Na poczatku miałam wizję odciśnięcia czegoś takiego w masie. Niestety nie znalazłam niczego takiego więc musialam sama to namalować. Wydaje mi się, że wyszło w porządku :) 
A Wam jak się podoba ten herb? Czekacie na nastepne?


10 komentarzy:

 1. Wygląda super:) Musiałaś się napracować - mój tata robił czasem herby z soli:) tzn w bryłach solnych:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. A to bardziej pewnie rzeźbienie było :)

   Usuń
 2. fajna praca, fakt sporo pracy musiała kosztować

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba jestem w zbyt wielkim szoku, żeby powiedzieć coś innego niż ŁAŁ. Muszę teraz pozbierać szczękę z podłogi :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacja ! pełen podziw dla Ciebie <3

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!