Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

22 marca 2015

Pomarańczowa anielina z kwiatkiem

Anielina w pomarańczowej sukni czeka na publikację już od stycznia. Powstała przy okazji tworzenia któregoś z herbów :)
Prosta anielica z wzorem odbitym na sukience. Zdecydowanie musze zainwestować w wiekszą paletę barw moich farb bo tu kolorystcznie jest monotematycznie :P
Pochwalę się jeszcze, że wczoraj nalepiłam i napiekłam się jak głupia. Nie wiem co się stało ale wczoraj masa tak szybko mi schła, że po 2 godzinach wyjmowałam z pieca anioły i mogłam wkładać kolejne ozdoby Welkanocne, które już niebawem będziecie mogli u mnei pooglądać. Szaleństwa nie będzie ale zamówiłam ostatnio słodkie foremki dzięki którym zrobiłam ozdoby na patyczkach, które bedzie mozna wbić do doniczek.
Dosyć wywodów. Zapraszam do oglądania mojej anieliny. Ne jestem zadowolona z tego jak wyszła jej twarz choć i tak jest nieźle.

6 komentarzy:

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!