Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

26 kwietnia 2015

Górnik Zabrze - kolejny herb klubu

Górnik Zabrze. Ten Herb cieszy się sporym powodzeniem z racji fanklubu w moim rodzinnym mieście. Dlatego też tak dużo go u mnie na blogu. Dzisiaj kolejne wykonanie.
Na szczęscie nie wszyscy chcą herb z szalimi Torcidy i Libiążą. Gdy sama dostaję wybór szala chetnie siegam po coś innego.
Na dzisiejszych zdjęciach troszkę inna forma wpisania adresu bloga. Dzięki Kasi mogę cieszyć się zarówno nowym wyglądem bloga jak i nowym podpisem :)8 komentarzy:

  1. Wszystkie zmiany na blogu bardzo dobrze wyglądają :) Herb jak zawsze wykonany perfekcyjnie ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wielkie WOW! Wygląda cudnie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mogłabym oglądać te herby i oglądać i za każdym razem tak samo dziwić się, że tak starannie je wykonujesz! Toż to tyle pracy!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!