Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

3 kwietnia 2015

Górnik Zabrze - Torcida Libiąż

Kolejny Herb Górnika gości dzisiaj na stronie. Już mówiłam, że bardzo lubię robić takie herby? Jesli tak - nasłuchacie się jeszcze raz :D Przedstawam zatem herb, który robiłam w lutym!!
Powiem jeszcze aż i chyba będę przypominać to za każdym razem, że wykonanie takiego herbu zajmuje mi kilkanaście godzin począwszy prace od wyrobienia masy. A nie jest to sama sól i mąka... O nie :P Najlepszym a zarazem najgorszym (Tak, tak. Coś jednoczesnie może być ulubione i znienawidzone :D ) etapem pracy jest malowanie. Nie ma tu miejsca na pośpiech. Potrzeba tu dokładności, powolności i precyzji a także wielkiej cierpliwosci. Zwłaszcza jak coś, co już wydaje się skonczone okazuje się w pewnym miejscu maźnięte innym kolorem niż chcielismy. Ale myślę, że ta praca i zadowolenie ludzi do których trafiają moje herby rekompensuje mi czas na to poświęcony.
Dziękuję, że jesteście, oglądacie i komntujecie. To dla mnie na prawdę bardzo wiele znaczy i cieszę się, że mnie odwiedzacie:*


6 komentarzy:

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!