Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

27 grudnia 2012

Komin ze starej czapki

Jak pokazywałam na wczorajszym kursie, udało mi się przerobić moją starą czapkę na komin:) Efekt oczywiście jest lepszy niż na zdjęciach, bo te wyszły po prostu fatalnie :/
A tak wygląda całościowy efekt i pokusiłam się nawet o prezentacje na mojej głowie :)3 komentarze:

  1. nie podoba mi sie!!! dlaczego usuwasz mój komentarz? chcesz żeby ci tylko słodzili na temat twoich prac??? mylisz się ....czapka jest ohydna!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja Ci powiem tak Mój drogi anonimie. Każdy anonimowy komentarz obrażający cokolwiek na moim blogu będzie usunięty. Nie podoba Ci się tu to ja Cie nie zapraszam. Nie zaglądaj!!! Jeśli masz tyle odwagi, aby coś krytykować, miej ją aby się upublicznić :) Nikt Ci tu zaglądać nie każe :D Więc oszczędź sobie komentarze tego typu a skoro Cię interesuje tak bardzo co udostępniam na blogu to miej odwagę aby się ujawnić : Z pozdrowieniami :) Poza tym nie interesuje mnie to, że tobie się coś nie podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  3. A mnie tam się podoba :) a Ty anonimie ujawnij się jak takiś chojrak!!! Żałośni są ludzie, którzy coś obrażają a nie potrafią się przyznać kto to...

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!