Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

1 maja 2013

10000 wejść i okazja

Chwalę się dzisiaj przepięknym kogucikiem, który przyfrunął do mnie od Femy w nagrodę za 10 000 wejście na stronę i posłanie skanu :)

Byłam w szoku jak go zobaczyłam bo jest po prostu piękny :) A do tego pokażę Wam jaką okazję ostatnio złapałam. Buszując po Tesco natknęłam się na barwniki do jaj, których zostało pełno. Patrzę na cenę i nie wierze moim oczom. 10 groszy!! Tak dobrze czytacie :P Takie przebicie ze złotówki dosłownie :D Więc wykupiłam wszystkie jakie mieli na dwie tury... 
 

W każdym opakowaniu znajduje się 5 barwników: Czerwony, Żółty, Fioletowy, Niebieski i Zielony. A ile barwienia masy z tego będzie :)
5 komentarzy:

  1. Piękny kogutek:) A ja była w Tesco ale nie zwróciłam uwagi ,pierdoła ze mnie;p

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może po prostu nie było. ja trafiłam przypadkowo i zerknęłam na stoisko Wielkanocne bo akurat wyprzedawali wszystko. Nie powiem Ci na 100% czy w każdym Tesco zorganizowali taką wyprz :D Ale można zajrzeć jak masz blisko i popatrzyć :)

      Usuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!