Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

2 maja 2013

Trzy Anielice

Dzisiaj także na szybko :) Zdjęcia wyszły beznadziejne a anielice nie wyszły mi zbyt dobre :P Zresztą sami oceńcie...
W ogóle nie mogłam sobie poradzić ze zdjęciami. Jak jest za jasno to wszystko się odbija i jest tak jaskrawo, że się po prostu nie da a jak nie ma słonka to znów jest ciemno jak nie wiem... :/ poradzicie coś na fajne zdjęcia?
2 komentarze:

  1. Jak Ci się odbija słońce to zrób sobie jakąś osłonkę np z białej kartki, która rozproszy światło. Ja np zimą odsłaniałam firankę, aby było jak najjaśniej, a teraz, gdy świeci słonko, to wolę gdy jest zaciągnięta, bo właśnie rozprasza światło i tak się nie odbija. Poza tym kładę też moje dzieła na krześle obrotowym i obracam krzesło do uzyskania odpowiedniego efektu. Niestety robię zdjęcia tylko komórką, więc nie ma jakiś oszałamiających efektów w moim przypadku, ale jeśli masz dobry aparat, to powinno być ok.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!