Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

27 grudnia 2013

Górnik Libiąż & Beskid Andrychów

Mam jeszcze kilka Świątecznych prac, ale odejdę od Bożego Narodzenia i pokażę kolejny Herb :) Ten sam duet klubowy mogliście już oglądać wcześniej TU. Dzisiaj kolejna odsłona :)
Przy malowaniu tego herbu nie robiłam zdjęć. To jak go pomalować zobaczycie TUTAJ. Nie ma tutaj żadnej różnicy prócz tego, że wszystko jest malowane odwrotnie :)
Kochani. Dziękuję za życzenia wszystkim i każdemu z osobna :) 5 komentarzy:

 1. Piękny herb wykonałaś :)\
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy ktoś jeszcze tworzy herby, ale Ty osiągnęłaś w nich mistrzostwo. Mimo że to kompletnie nie moje tematy, to ja zachwycam się szczegółami, mnóstwem pracy włożonej i dopracowaniem wszystkiego. Jestem pod wrażeniem. Spisałaś się Kingo na medal:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za komentarze :D Agnieszko ja się rozglądałam specjalnie w necie i nie ma niczego takiego jak herby klubowe, które ktoś by robił od podstaw :) Dlatego jestem z każdego niezmiernie dumna :) W każdy wkładam tyle samo serca, aby jego właściciel mógł w pełni cieszyć sięnim bardziej niż ja w trakcie jego tworzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak precyzyjnie go wykonałaś!! Aż ciężko uwierzyć że to ręcznie wykonane. Na pierwszy rzut oka myślałam że ten szalik jest prawdziwy, dopiero jak się przyjrzałam to zorientowalam sie ze go ulepiłaś i pomalowałaś :) Super!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Herb jak zwykle rewelacyjny. Jestem pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o dbałość wykonywania napisów. Te literki są tak dbale wykonane, po prostu perfekcyjnie.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!