Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

25 lutego 2015

Świecznik decoupage

Dzisiaj lekko odbiegniemy od tematyki herbów. Żeby nie było tak monotematycznie przedsawiam świecznik, który zagarnęła moja siostra :)

21 lutego 2015

AS Roma - aktualny herb Romy

Kontynuując temat klubu AS Roma wrzucam Wam kolejny herb wykonany jako jeden z czterech :)

17 lutego 2015

Roma 1927

Pokażę dzisiaj jeden z czterech herbów, które miałam okazję robić w styczniu. Bardzo cieszyłam się z tego zamówienia, gdyż tworzenie herbów sprawia mi największą satysfakcję. Ten akurat pojechał do Włoch.

8 lutego 2015

Anioł Stróż przyszłej mamy - czyli Anioł dla mamy

Witam wszystkch w ten zimowy, snieżny dzień. U mnei pogoda nie rozpieszcza. Śnieg sypie niemiłosiernie i na polu mam jakąś 30 cm warstwę białego puchu. Modliłam się o nią wczoraj, gdyż w końcu zebralismy się z mężem na plenerową sesję zdjęciową. Niestety coś za coś... Za to słonkow czoraj dopisało. teraz czekam na zdjęcia. Za to dzisij pokazuję Anioła Stróża przyszłej mamy, którą wysłałam do Ani w ramach naszej rekodzielniczo- kosmetycznej wymianki :)

1 lutego 2015

Jak zrobić śnieżynki z papieru?

Kochani dzisiaj prezentuję wykonanie śnieżynek z piapieru, które pięknie ozdobią każde wnętrze podczas zimy. Zapraszam!