Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

21 grudnia 2012

Czas Świąt

Z racji tego, że Święta tuż tuż chciałam Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia. Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia a na przyszły rok jeszcze więcej pomysłów i jeszcze więcej pasji do tworzenia.
A tak trochę końcoworocznie to serdecznie chciałam podziękować wszystkim osobom, które wspierają mnie w moim małym Świecie Czarów i pomagają przetrwać każdą chwilę :) Dzięki Wam mam komu pokazywać swoje dzieła i wiem, że moja praca w las nie idzie :)
Jeszcze większe podziękowania chciałam złożyć moim "wrogom". Dzięki nim staję się silniejsza i odporniejsza na krytykę i wiem, że jest sens w tym co robię :)

Dziękuję!!


1 komentarz:

  1. Ja również życzę zdrowych i pogodnych Świąt :).

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!