Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

16 stycznia 2013

Podsumowanie Chrzanowskiej WOŚP

Jak wszystkim wiadomo oddawałam kilka przedmiotów na aukcje i licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbywały się na terenie powiatu chrzanowskiego.


Osobiście miałam nie wybierać się do Chrzanowa na żadne koncerty, ale gdy dowiedziałam się od siostry że między innymi wykonawcami ma pojawić się Silesian Sound System jakoś nie mogłam się oprzeć i mimo niesprzyjającej pogody wybrałyśmy się na ten koncert :) Co prawda długo nie pograli, ale i tak się cieszę :D Po pierwsze: nie słyszałam ich jeszcze na żywo a po drugie: zrobiłyśmy sobie zdjęcie z Chvaściem, wiec jak najbardziej się to opłaciło :)
Byłam także świadkiem licytacji dwóch moich butelek decoupage, które oddałam.
W sumie rozpisałam się trochę a chciałam tylko zrobić małe podsumowanie...
Te rzeczy oddałam na aukcje i licytacje:
5 butelek zdobionych techniką decoupage: Z tego co wiem  jedna butelka została sprzedana  za 20 zł , druga za 50 zł, kolejna za 10 zł, ale nie wiem które to były. Reszta nadal widnieje na aukcjach TU
Wazonik zdobiony techniką decoupage: 10zł .
3 aniołki z masy solnej, które wcześnie już wdzieliście TUTAJ: Jeden za 10zł, drugi za 20zł a trzeci niestety nie wiem...
Parka zakochanych Aniołków: też się sprzedała i co do ceny też nie mam pojęcia... 
Jeśli dowiem się czegoś więcej na pewno dam znać :) 
Jak na razie zebrała się sumka 120zł :D W morzu potrzeb jest to niewiele, ale nich każdy tyle zbierze i zrobi się spora sumka :)

Teraz to co najlepsze czyli fotki :) Część jest moich, ale niektóre pobrałam z portalu Chrzanowski24.pl

Powyższe zdjęcia są mojego autorstwa a te poniżej pobrane z portalu Chrzanowski24.pl a zespół oczywiście Silesian Sound System :)
A niżej moja parka na licytacji :D

2 komentarze:

  1. Pewnie fajnie tak zobaczyc swoja parkę na licytacji ;).
    A kwota moim zdaniem duża i z pewnością pomoże :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo miło zobaczyć coś o co ludzie walczą:D Przynajmniej wiem, że warto to robić :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza. Dzięki temu wiem, że tu zaglądacie i podziwiacie moje prace :)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam, bo Twój komentarz wyląduje w spamie!