Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić świat moich małych czarów. Wyruszycie tutaj wraz ze mną do krainy Magii, gdzie znajdziecie wiele pomysłów na to, jak wykorzystać chwilę w czarodziejski sposób. Szczypta Magii to blog, który ma w sobie coś magicznego. Dzięki niemu zaczerpniecie natchnienia oraz inspiracji do spędzania wolnego czasu i własnego tworzenia. Natchnie Was mocą, dzięki której poczujecie chęć działania.

31 grudnia 2012

I coś na koniec roku

Tak końcoworocznie chciałam się jeszcze podzielić prezentami, a raczej wygraną w konkursie u Wielkiego Słonia. Bardzo podoba mi się ta biżuteria :)

Podsumowanie roku

Podsumowując miniony rok mogę powiedzieć tylko jedno: Nie było tak źle :D

27 grudnia 2012

Pod choinkę dla siostry

Lubię obdarowywać moje domowe kobietki własnoręcznie przygotowanymi prezentami :) Dla mamy zrobiłam szkatułę, którą mogliście oglądać TUTAJ. Tym razem mam dla Was prezent, który dostała siostra :) Napierścionnik i wieszak na kolczyki w formie ramki :)

Komin ze starej czapki

Jak pokazywałam na wczorajszym kursie, udało mi się przerobić moją starą czapkę na komin:) Efekt oczywiście jest lepszy niż na zdjęciach, bo te wyszły po prostu fatalnie :/

26 grudnia 2012

Jak z czapki zrobic komin?

Długo zbierałam się do zrobienia tego kursu, ale ostatecznie się zmobilizowałam mając troszkę więcej czasu do wykorzystania :) Dlatego przedstawiam kurs przeróbki starej czapki na komin.

17 grudnia 2012

Moja pocieszka

Zapomniałam nawet o nagrodzie pocieszenia, którą wygrałam u Yeshki :) Pani listonoszka zaczepiła mnie pod sklepem, pytając czy bardzo mi się spieszy bo ma dla mnie paczkę :) Ja oczywiście byłam okropnie zdziwiona bo o obiecanej pocieszance całkowicie zapomniałam a tu kolejna niespodzianka!!

14 grudnia 2012

Szybki konkurs

Mam dla Was małą propozycję :) Biorę udział w konkursie na artystę miesiąca i ten konkurs ma zachęcić Was do głosowania na moją pracę  :) TUTAJ wystawiłam swoją pracę w kategorii prezent lub ozdoba :) 

Zasadami wzięcia udziału w konkursie jest :
-kliknięcie Lubię To pod moją pracą i dodanie komentarzu pod tym postem z Imieniem i Nazwiskiem lub nazwą głosującego
-Udostępnienie u siebie na stronie lub profilu informacji głosowaniu i udostępnienie mojego konkursu, i to gdzie wystawiony został mój przedmiot wraz z linkiem do głosowania.

Nie obrażę się jeśli polubisz moją stronę oraz dołączysz jako obserwator ale nie jest to konieczność.
Spośród wszystkich osób, które oddadzą głos na moją pracę rozlosuję jedną z TYCH parek :) osoba, którą wylosuję będzie miała możliwość wyboru :) 
Zapraszam :) Nagrodę rozlosuję po zakończeniu konkursu :)
Wszystkim dziękuję za głosowanie :)
UWAGA!
Jeśli pod tym postem nie będzie żadnego wpisu nagroda nie będzie rozlosowana!!Świąteczne aniołeczki na choinkę

Jak mówiłam dodaję aniołki, które robiłam ostatnio na choinkę dla siebie i bliskich :)

Moja pracownia

Po raz kolejny pokazuję, jak wygląda moja praca :)


Zawieszki do wisiorków

Docelowo miły być ozdobione techniką decoupage. Efekt końcowy wyszedł inny :)


Świąteczne świeczniki

Świeczniki te robiłam na specjalne zamówienie koleżanki ze studiów. Na specjalne, bo zrobione na świeczki :)

12 grudnia 2012

Słoń na szczęście w 3D

I jak obiecywała, pisałam i mówiłam tak już jest!!

Z koszem kwiatów

Anielica zrobiona z resztek masy... Takich sporych resztek, ale jednak :)

Pamiątka urodzenia dziecka

Pamiątka na urodziny dziecka wykonana na zamówienie :) Wczoraj ją malowałam dziś polakierowałam i dzidziuś w łóżeczku jak się patrzy :)

Stojąca Anielica

Jak pisałam ostatnio trochę się pomęczyłam z wykonaniem stojącego aniołka. Nie wyszedł perfekcyjnie ale efekt mi się podoba. 

Zadowalajacy fakt

Ostatnio zauważyłam, że jeden ze znanych mi blogów zaczął inspirować się moimi pracami :)

2 grudnia 2012

Zaskoczenie

Zgłosiłam się do konkursu organizowanego przez sympatyczną osóbkę prowadzącą blog Yeshka gone wild. Nagrody głównej nie wygrałam ale łapła mi się nagroda pocieszenia w postaci wybranych kolczyków.mnie zatkało :D
Dziękuję bardzo :)

1 grudnia 2012

Wyniki Candy

I tak!! Już są!! Tak jak obiecałam, prezentuję dzisiaj wyniki Candy, które zorganizowała. Niestety spośród niewielu osób mam wybrać jednego zwycięzcę.